Baltoji pirtis

Tai mūsų pirmoji ir labiausiai išmylėtoji pirtis. Joje telpa iki 10 svečių, bet didžiausias komfortas yra aštuoniems. Kadangi patys esame profesionalūs pirtininkai, savo pirtį kūrėme taip, kad joje būtų gera ir svečiui, ir pirtininkui. Tai jauki medinių rąstų pirtis. Joje rasite ramią poilsio erdvę su vaizdu į vandenį, žolynais kvepiantį priepirtį arbatai, sukurtą smagiems pokalbiams ir atokvėpiui tarp pirties užėjimų. Čia jūsų laukia ir erdvi garinė su patogiais plačiais plautais, ant kurių gera ir pasėdėti, ir atsigulti, ir nuplauti tai, kas jau nebereikalinga. Čia ir pirties širdis – šeimininko Roberto rankomis sukurta periodinė krosnis. Kūrenant pirtį natūraliomis malkomis, gyva ugnis pereina per akmenis, juos įkaitindama iki baltumo, o dūmai išeina per kaminą ir pirties viduje lieka švaru. Todėl tokia pirtis vadinama baltąja. Tai archajiškas pirties kūrenimo principas, pritaikytas šiandienai. Tokia krosnis labai vertinama pirties profesionalų, nes duoda lengvą ir minkštą garą, natūralią ugnies ir vandens sukurtą šilumą. Kadangi akmenys yra uždari ir nespinduliuoja karščio į aplinką, garinėje lengva ir gera būti, o šilumos kiekį galima reguliuoti užpilant garo tiek, kiek norime. Todėl šioje pirtyje gali ilsėtis ir tie, kurie mėgsta švelnią šilumą, ir kaitresnės pirties mėgėjai.

Baltosios pirties ritualai

Pažintinis pirties ritualas grupei „Lietuviškos pirties stebuklas“

Programos trukmė – 4 val., kaina 300 EUR
Rekomenduojama iki 10 svečių

Tai nuotaikinga pažintinė pirties programa, skirta visiems, kurie mėgsta pirtį, ir tiems, kurie ją dar tik atranda. Vedami profesionalaus pirtininko jūs pajausite, kad pirtis gali būti lengva ir maloni, atsipalaiduosite ir sušilsite, pasimėgausite lietuviškos pirties malonumais. Čia jūsų laukia:
*Pirmojo garo ritualas su palinkėjimais ir lengvas apšilimas su vantomis bei žolynų degustacija.
*Aromatinga druskos inhaliacija, sušildymas vantomis bei natūralus šveitiklis. Pirtininko padedami visi drauge nusišveisime savo kūną.
*Kaitresnis vantų užėjimas, kai pirtininko padedami visi kartu pasivanoja.
*Pirtis užbaigiama padėkos ritualu ir saldžiu desertu kūnui pamaloninti.

Spygliuočių pirtis „Miško pasaka“

Pirties trukmė – 4 val., kaina 300 EUR
Rekomenduojama iki 10 svečių

Miškas – antrieji mūsų namai, pilni gamtos teikiamų dovanų. Spygliuočių pirtyje jūsų laukia:
*Pirties palinkėjimai ir spygliuočių aromatas bei švelnus prisilietimas.
*Aromatinga druskos inhaliacija, kvepianti mišku ir druskos šveitiklis kūnui su spygliuočių aromatu.
*Bendras pasivanojimas su spygliuočių ir lapuočių vantomis.
*Ramus poilsis ir kvapni arbata, klausantis pirties meditacijos.
*Miško dovanos kūnui.

Kvapni ir sveikatinga pirtis „Bičių dūzgės“

Pirties trukmė 4 val., kaina 300 EUR
Rekomenduojama iki 10 svečių

Lietuviai nuo senų laikų kopinėjo medų iš miško drevių, vėliau ėmė laikyti savo avilius ir draugiškai bitėmis dalijosi. Taip atsirado ir žodis „bičiulis“, šiandien reiškiantis gerą draugą. Pabūkime ir mes bičiulystėje pirtyje kaip šiltame avilyje, kur bičių deivė Austėja audžia pirtį ir dosniai dalija bičių dovanas. Čia jūsų laukia:
*Bičių suskridimas į avilį ir bičiuliški palinkėjimai. Medumi kvepiančių žolynų degustacija ir malonus pasišildymas su vantomis.
*Druskos inhaliacija su bičių pikiu ir viso kūno šveitiklis su bičių produktais.
*Bičiuliškas pasivanojimas su vantomis „Bičių šokis“.
*Iškilmingas derliaus nuėmimas – bičkopis, kai bitelės dalijasi savo suneštu lietuviškų augalų medumi. Palepinsime juo savo kūną ir padėkosime bitėms už jų nepaprastą triūsą.

  Pirties ritualas moterims „Raganų šokis“

Pirties trukmė 4 val., kaina 300 EUR
Rekomenduojama iki 10 svečių

Žynė, ragana, arba kitaip „reginti“, „regėtoja“ – tai išmintinga moteris, žinanti gyvenimo paslaptis, gyvenanti vienyje su gamta ir sukurianti aplink save šiltą ir jaukią aplinką, kur gera pabūti, atsigauti ir pasikrauti naujų jėgų. Kiekviena moteris savyje nešioja raganišką išmintį. Ši pirtis ir skirta visoms moterims susiburti, išsiburti, pabūti bendrystėje, pasikalbėti ir patylėti, pasijuokti, o gal ir išsiverkti. Kaip tą dieną norėsis. Šioje pirtyje nėra taisyklių. Pirtis teka kaip upė, o jai vadovauja išmintingoji pirtininkė, kuri jus palepins, nuramins, atpalaiduos ir pripildys širdį gyvenimo skonio.

  Karališka pirtis „Per kūną“

Rekomenduojama iki 2 svečių, kaina:
Vienam 250 EUR
Dviems 350 EUR

 

Perkūnas – viena ryškiausių baltų mitologijos būtybių. Senuosiuose šaltiniuose galima aptikti ir deivę Perkūnę, kuri su vantomis eina per žmogaus kūną. Per kūną mes patiriame šį pasaulį, būname čia ir dabar. Kviečiame ir jus karališkai pasibūti, perkūniškai pasiperti ir pasauliui atsiverti. Šioje pirtyje jus kiekvieną globos asmeninis pirtininkas, kuris rūpinsis jumis viso pirties ritualo metu. Jus palepins individualiu kūno šveitimu, asmeniniu vanojimu ir atpalaiduojančiu masažiniu kūno pamaitinimu su medumi, aliejumi ar kitomis gamtos gėrybėmis. Po tokios pirties iš tiesų lyg perkūnijai nugriaudėjus iš naujo atgimsite.

Baltosios pirties nuoma be pirtininko

Pirmadienį – ketvirtadienį 4 val. 150 EUR
Penktadienį – sekmadienį 4 val. 200 EUR

Jei esate susipažinę su pagrindiniais pirties principais, žinote, kaip elgtis su periodinio kūrenimo krosnimi ir norite pradžiuginti savo draugus ar artimuosius, kviečiame išsinuomoti Perkūnijos pirtį.

Baltosios pirties galerija