Perkūnijos pirtis

Tai mūsų pirmoji ir labiausiai išmylėtoji medinių rąstų pirtis su sveikos pirties programomis, kurias veda profesionalūs pirties meistrai. Savo pirtį kūrėme taip, kad joje būtų gera ir svečiui, ir pirtininkui. Joje rasite ramią poilsio erdvę su vaizdu į vandenį, žolynais kvepiantį priepirtį arbatai, sukurtą smagiems pokalbiams ir atokvėpiui tarp pirties užėjimų. Čia jūsų laukia ir erdvi garinė, kurioje telpa iki 10 svečių, bet didžiausias komfortas yra aštuoniems. Garinės plautai platūs ir patogūs, ant jų gera ir pasėdėti, ir atsigulti, ir nuplauti tai, kas jau nebereikalinga. Čia ir pirties širdis – šeimininko Roberto rankomis sukurta periodinė krosnis. Kūrenant pirtį natūraliomis malkomis, gyva ugnis pereina per akmenis, juos įkaitindama iki baltumo, o dūmai išeina per kaminą ir pirties viduje lieka švaru. Tai archajiškas pirties kūrenimo principas, pritaikytas šiandienai. Tokia krosnis labai vertinama pirties profesionalų, nes duoda lengvą ir minkštą garą, natūralią ugnies ir vandens sukurtą šilumą ir suteikia nepakartojamų pojūčių atliekant pirties ritualą. Todėl šioje pirtyje gali ilsėtis ir tie, kurie mėgsta švelnią šilumą, ir kaitresnės pirties mėgėjai. Kviečiame jus išbandyti sveikos pirties programas su profesionaliais pirtininkais su savo kompanija arba prisijungti prie atvirų pirties renginių, skelbiamų mūsų svetainės kalendoriuje ir Perkūnijos pirties facebook paskyroje.

Rezervacija

Rezervacijos data 2024-05-23
Pasirinkite tinkantį laiką:
Plačiau apie paslaugą:
Perkūnijos pirtyje galite užsisakyti įvairias sveikatinančias pirties programas bei edukacijas, kurias veda profesionalūs pirtininkai. Programos skirtos grupei iki 10 svečių. Jeigu norite daugiau privatumo ir komforto, kviečiame išbandyti pirties ritualą dviems arba svečių jau pamėgtą prabangią Karališką pirtį. Jeigu mokate elgtis su periodinio kūrenimo krosnimi ir norite privatumo, galite išsinuomoti pirtį be programos.

Perkūnijos pirties programos

Lietuviška edukacinė pirtis 

Programos trukmė – 4 val., kaina 8 svečiams 340 EUR.
Už kiekvieną papildomą svečią 40 EUR

Tai nuotaikinga pažintinė pirties programa, skirta visiems, kurie mėgsta pirtį, ir tiems, kurie ją dar tik atranda. Vedami profesionalaus pirtininko jūs pajausite, kad pirtis gali būti lengva ir maloni, atsipalaiduosite ir sušilsite, pasimėgausite lietuviškos pirties malonumais. Čia jūsų laukia:

*Pirmojo garo ritualas su palinkėjimais ir lengvas apšilimas su vantomis bei žolynų degustacija.
*Aromatinga druskos inhaliacija, sušildymas vantomis bei natūralus šveitiklis. Pirtininko padedami visi drauge nusišveisime savo kūną.
*Kaitresnis vantų užėjimas, kai pirtininko padedami visi kartu pasivanoja.
*Pirtis užbaigiama padėkos ritualu ir saldžiu desertu kūnui pamaloninti;
*Vaišiname vandeniu ir aromatinga žolelių arbata.

Pirties ritualas vyrams

Programos trukmė – 4 val., kaina 8 svečiams 340 EUR.
Už kiekvieną papildomą svečią 40 EUR

Vyrams, kaip ir moterims, kartais reikia pabūti išskirtinai vyriškoje kompanijoje. Čia jūs galite atsipalaiduoti, būti tikru savimi ir pasimėgauti lietuviškos pirties teikiama nauda. Vyriška pirtis nebūtinai yra stipri ir karšta, bet prireikus ji gali būti ir tokia. Mes visi esame labai skirtingi, todėl pirties programą vedantis pirtininkas kiekvieną kartą atsižvelgia į svečių pageidavimus. Taigi, vyrų pirtyje jūsų laukia:

*Profesionalus pirties meistras;
*Jums subalansuota pirties programa;
*Geras garas ir patogi garinė;
*Kokybiškos vantos ir pirtininko „perliukai“;
*Dušas ir vandens telkinys atsigaivinimui, rami poilsio erdvė;
*Geras laikas vyriškoje kompanijoje;
*Vaišiname vandeniu ir aromatinga žolelių arbata.

  Pirties ritualas moterims

Pirties trukmė 4 val., kaina 8 viešnioms 340 EUR, už kiekvieną papildomą viešnią 40 eur.

Ši pirtis ir skirta visoms moterims susiburti, išsiburti, pabūti bendrystėje, pasikalbėti ir patylėti, pasijuokti, o gal ir išsiverkti. Kaip tą dieną norėsis. Šioje pirtyje nėra taisyklių. Pirtis teka kaip upė, o jai vadovauja išmintingoji pirtininkė, kuri pagal savo pajautimą praves tokią pirtį, kuri jums reikallinga, jus palepins, nuramins, atpalaiduos ir pripildys širdį gyvenimo skonio.

*Pirtyje jūsų laukia lengvas garas ir kvapnios vantos, maloni nekaršta pirties temperatūra ir švelnus vantų prisilietimas, odos šveitimas bei pamaitinimas ir kitos moteriškos dovanos.

*Pirties metu vaišiname vandeniu ir aromatinga žolelių arbata.

  Karališka pirtis 

Pirties trukmė apie 4 val.,
Vienam svečiui 340 EUR (1 pirtininkas),
Dviems svečiams – 440 EUR (2 pirtininkai).

Tai išties prabangus pirties ritualas, kur  visas pirtininko dėmesys skirtas tik Jums.

Ritualo metu jūsų laukia:

*Žolelių vonelė pėdoms su magnio druska;
*Pirmasis sušildymas vantomis ir kvapnių žolynų degustacija;
*Antrasis sušildymas vantomis, druskos inhaliacijos su bičių pikiu ir viso kūno masažinis šveitimas;
*Lietuviškas vanojimas su vantomis, kurio intensyvumas parenkamas pagal svečio pageidavimą;
*Poilsis gultuose ramybės erdvėje ir atpalaiduojantis galvos masažas.
*Švelnus kūno sušildymas ir masažinis ištepimas medumi arba šokolado ir kokosų aliejaus kauke.
*Vaišiname aromatinga žolelių arbata, vandeniu.
*Jūsų patogumui duodame pirties kepurę, chalatą ir rankšluostį.

Perkūnijos pirties nuoma

Jei esate susipažinę su pagrindiniais pirties principais, žinote, kaip elgtis su periodinio kūrenimo krosnimi ir norite pradžiuginti savo draugus ar artimuosius, kviečiame išsinuomoti Perkūnijos pirtį.
*Vaišiname aromatinga žolelių arbata, vandeniu.

Pirties nuoma 4 val. – 200 EUR.
*Yra galimybė įsigyti vantų

Perkūnijos pirties galerija