Pirkimo taisyklės ir sąlygos

*Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas Perkūnijos pirties erdvės svetainėje www.perkunijoerdve.lt pasirenka pirties paslaugą, užpildo pirties paslaugų rezervacijos lentelę arba suformuoja prekių krepšelį elektroninėje parduotuvėje, nurodo pirkėjo ir gavėjo duomenis, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Jei pirkėjas nepritaria visoms arba tik daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

*Pirkėjas turi teisę pirkti pirties paslaugas bei prekes e-parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.

*Pirkėjas įsipareigoja sumokėti už įsigytą pirties paslaugą;

*Pirkėjas įsipareigoja sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti) ir priimti užsakytas prekes.

*Už pirties paslaugas bei prekes Pirkėjas sumoka, naudodamasis savo banku internete, į kurį pateikiama nuoroda užpildžius rezervacijos formą pirties paslaugoms ar įsigijus prekių.

*Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei LR teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

*Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje nurodytų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje nurodo neteisingus, netikslius duomenis – Pardavėjas už tai neprisiima atsakomybės.

*Pardavėjas turi teisę neterminuotai sustabdyti / nutraukti pirties paslaugų bei e-parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo atšaukdamas bei grąžindamas pinigus už visas ateities rezervacijas.

*Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias taisykles, apie tai pranešdamas Perkūnijos pirties erdvė svetainėje www.perkunijoserdve.lt. Pakeitimai įsigalioja nuo atnaujinimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

*Pirties paslauga suteikiama pagal rezervacijos datą ir laiką, nurodytą rezervacijos formoje.

*Elektroniniai pirties mokymai automatiškai atsiunčiami pirkėjui atlikus mokėjimą per 1-3 d.d.

*Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis pirties paslaugų rezervacijos forma bei  e-parduotuve.

*Pirties paslauga gali būti atšaukta arba perkelta bendru Pirkėjo ir Pardavėjo susitarimu. Tai gali būti padaryta ne vėliau nei 24 val iki Pirties paslaugos pradžios.

*Dovanų kuponas suteikia pirkėjui teisę pasinaudoti paslauga ar įsigyti produktą už sumą, kuri yra nurodyta ant dovanų kupono.

*Dovanų ar paslaugos kupono galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo įsigijimo datos, nebent dovanų kupone nurodyta kitaip.

*Dovanų kupone turi būti nurodyta, kiek asmenų gali naudotis šiuo dovanų kuponu.

*Atvykus į “Perkūnijos erdvę” būtina pateikti dovanų kuponą fiziniu arba elektroniniu pavidalu.

*Prieš atvykstant į bet kurią pirties programą su dovanų kuponu būtina išankstinė registracija.

*Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, dovanų kupono galiojimo laikas nepratęsiamas ir laikoma, kad prekė ar paslauga buvo suteikta. Pinigai už nepanaudotą kuponą negrąžinami, nebent “Perkūnijos pirties mokykla” VŠĮ geranoriškai arba už papildomą mokestį sutiktų tai padaryti.

*Klientas įsigydamas Dovanų kuponą sutinka su šioje tvarkoje pateikta informacija.

*“Perkūnijos pirties mokykla, VŠĮ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų kupono galiojimo laiko pratęsimo tvarką ir taisykles.

 

“Perkūnijos erdvės” dovanų kupono siuntimo sąlygos ir taisyklės

  1. Gavus apmokėjimą už dovanų kuponą, jis nusiunčiamas užsakovui jo nurodytu el.paštu per 1-5 d.d. Jį galėsite atsispausdinti.

 

  1. Atskiru abiejų šalių susitarimu popierinį dovanų kuponą galime siųsti per kurjerį. Tokiu atveju būtina susisiekti su “Perkūnijos pirties mokykla, VŠĮ. Pristatymas trunka 3-5 darbo dienas.