Privatumo politika

Privatumo politika

Kas mes esame?

Mes sesame VŠĮ „Perkūnijos pirties mokykla“. Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.perkunijoserdve.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?

Informacija apie pirkėją yra konfidenciali ir trečiosioms šalims “Perkūnijos pirties mokykla”, VŠĮ ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.

Pirkimo informacija

Saugome tik su pirkimu susijusią informaciją, atskirai neturime kitiems tikslams duomenų gaudyklės. Naudojame Google analytics duomenis, tačiau jie yra anonimiški, nematome nei vardų nei kitų asmeninių duomenų. Dėl lankytojų, pirkėjų saugumo įrašinėjame IP adresus puslapyje, bet tik nuo brukalų, kenkėjų (norinčių pakenkti puslapio veiklai).

Pažymėjus varnelę mūsų pirkimo puslapyje – pirkėjas sutinka su taisyklėmis ir tampa mūsų sekėju. Tapdamas sekėju lankytojas gauna naujienlaiškius apie naujienas, pasiūlymus. Naujienlaiškio galima atsisakyti pačiame laiške arba parašius mums žinutę – info@perkunijoserdve.lt

Kontaktų formos

Standartinė konktaktų forma – puslapyje naudojama, skirta lankytojams padėti tik užsakymų klausimais ir priimant tik svarbiausius duomenis kaip vardas, el. paštas ir žinutė. Šie duomenys nėra naudojami jokiais kitais tikslais ar perduodami trečiosioms šalims.

Slapukai (cookies)

Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų registruotis iš naujo saugojame informaciją tik susijusią su pirkimu.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis?

Jūsų duomenimis nesidaliname su niekuo, išsaugomi tik tie jūsų duomenys, kurie yra susiję su pirkimu.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.