Pažink save per kūną

Apie mane

Sveiki. Esu Audra Staskevičienė. Pagal savo pašaukimą esu kūrėja ir mokytoja. Man labai patinka mokytis, o paskui savo žiniomis dalintis su kitais. Smagiai ir netradiciškai. 15 metų dirbau lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja su vaikais. Tas laikotarpis davė daug pedagoginės patirties, atvėrė gilias mūsų tautos šaknis. Vėliau likimas mane atvedė į pirties pasaulį. Čia mokiausi pati, dirbau pirtininke Visuomenės harmonizavimo parke. Dar mokykloje gavau pravardę Perkūnija dėl vardo Audra. Kai įrengėme savo pirtį, nekilo abejonių, kad ji vadinsis “Perkūnijos pirtis”. Perkūnas – ugnies, teisingumo žemėje baltų dievas. Jis peria, kai to reikia, eina per kūną, kol tave perkūnija. Per pirtį dar giliau susipažinau su mūsų kultūra ir pasaulėžiūra. Supratau, kokius neišsenkančius lobius mes turime savo šalyje. Pirtis mane išlaisvino ir atvėrė dainavimą. Mano dainos apie pirtį, meilę mūsų nuostabiai Lietuvai.

 2016 metais įkūriau  “Perkūnijos pirties mokyklą”. Man žmogus svarbus kaip visuma, kūno ir sielos dermė. Pirtyje mes galime išgirsti save, pajausti, ko šiandien labiausiai reikia ir pirtį panaudoti kaip įrankį savęs harmonizavimui. Kartu man svarbios ir mūsų šaknys, kurias perleidžiu per save ir pateikiu savaip. Taip gimsta pirties meditacijos, dainos ir paskaitos. Kviečiu tave į stebuklingą pirties pasaulį, kur prasideda tavo gyvenimo nuotykis.

Mano išsilavinimas

2001 Lietuvių filologijos bakalauras ir psichologijos gretutinė specialybė, VDU;

2003 Lietuvių filologijos magistras, VDU;

2011 Pirtininko profesionalo kvalifikacija, LPA;

2016 Masažuotojo kvalifikacija, KMPMC;

Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos pirties meistrų seminarai;

Įvairūs masažo seminarai;

Rezonaso metodas, sutartinės, Human design sistema;

Pirties renginių ir mokymų organizavimas;

Mano dainas galite rasti Youtube ir Spotify pavadinimu Perkūnija.

Perkūnijos pirties mokymai

DĖMESIO! RENKAMA NAUJA MOKYMŲ GRUPĖ

Mokymų pradžia Lapkričio 6 d. 12:00 sekmadienis, Perkūnijos pirties erdvė. Registracija el.paštu info@perkunijoserdve.lt arba tel. +37061027921.

Adresas: Pajiesio kelias 18, Pajiesys, Kauno r. Geriausia rasti į google žemėlapį įvedus „Perkūnijos pirtis“.

MOKYMŲ PROGRAMA PRADEDANTIESIEMS

Nr. Data Tema
1. 2022.11.06 Įvadas. Susipažinimo ratas. Lietuviška pirtis istoriniuose šaltiniuose. Lietuviškos pirties sakralumas. Pirties apranga. Valgiai ir gėrimai pirtyje. Dalyvavimas pirties rituale.
2. 2022.11.20 Pirties procedūrų poveikis žmogaus organizmui. Holistinis pirties poveikis. Karščio, šalčio, prisilietimo, kvapų ir garsų poveikis. Pirties kontraindikacijos. Rekomenduojama pirties eiga. Praktinė dalis. Garo pajautimas ir valdymas.
3. 2022.12.04 Vantų rūšys ir savybės. Lietuvių pagarba medžiams. Dažniausiai pirtyje naudojamos vantos. Geros vantos požymiai. medžių vantų savybės, mitologinė reikšmė, panaudojimas pirtyje.
4. 2023.01.08 Pirčių tipai ir mikroklimatas. Kokią pirtį rinktis? Kokia yra lietuviška pirtis. Tradiciniai statinio variantai. Poreikių įvertinimas. Krosnys. Akmenys pirties krosniai. Malkos pirčiai. Ventiliacija. Kanalizacija. Gultai.
5. 2023.01.22 Vanojimo pagrindai. I dalis. Vanojimo prasmė ir tikslas. Pasiruošimas vanojimui. Vanojimo eiga, esminiai principai. Nugarinės kūno dalies vanojimo momentai. Savęs tausojimas. Atvėsinimo būdai. Svečio ir pirtininko poilsis.
6. 2023.02.05 Pirtyje naudojamos priemonės. Gamtinės žaliavos pirčiai. Druska aromaterapijai ir šveitimui. Bičių produktai. Gintaro produktai. Eteriniai aliejai. Hidrolatai. Moliai. Kaukių ir šveitiklių receptai. Praktinė dalis.
7. 2023.02.26 Vanojimo pagrindai. II dalis. Priekinės kūno dalies vanojimo specifika. Vanojimo eiga, esmimiai principai. Atvėsinimas. Poilsis. Praktika pirtyje.
8. 2023.03.12 Dūminė pirtis. Dūminės pirties archajiškumas. Krosnis ir mikroklimatas. Kūrenimo ir paruošimo specifika. Darbo dūminėje pirtyje skirtybės. Prausynos dūminėje pirtyje.
9. 2023.03.26 Masažinis kūno šveitimas. Šveitilių rūšys. Kontraindikacijos. Šveitimo judesiai ir metodika. Šveitimo pirtyje specifika. Pirties etiketas. Praktika pirtyje.
10. 2023.04.02 Bazinės pirmosios pagalbos žinios pirčių, saunų, baseinų darbuotojams. Pažymėjimas. Praktika pirtyje. Šveitimo atsiskaitymas.
11. 2023.04.23 Vanojimo pagrindai. III dalis. Rankų ir kojų vanojimo variantai. Vanojimo judesių įvairovė. Intuityvus vanojimas. Praktika pirtyje.
12. 2023.05.21 Pirties programos vedimas. Pasiruošimas. Pirties scenarijus. Pirties vedimas. Psichologiniai pirties momentai. Higiena pirtyje. Įsivertinimas.
13. 2023.06.11 Aromatingi augalai pirčiai. Augalai pirties arbatai. Gėrimai iš augalų. Nuodingi augalai. Augalų konservavimas ir saugojimas.
14. 2023.07.09 Vantų rišimas. Miško maudynės. Šakelių rinkimas. Vantų rišimo metodika. Praktinė dalis pirtyje.
15. Viso kurso metu Praktika. Mokomės vesti pirtį kartu su profesionaliu pirties meistru. 5 pirtys mokymo metų eigoje.
16. Liepa – rugpj. Autorinės egzaminų pirtys.
17.  2023.09.10 Diplomų įteikimas. 
* Visi pirties seminarai vedami su praktine dalimi pirtyje.
* Pateikiama mokymo medžiaga
* Pirties kurso kaina 1120 EUR mokant dalimis per 3 kartus (3 x 373 EUR). Pirmąją įmoką prašome padaryti iki mokymų pradžios. Mokant už visą kursą iš karto kaina 1000 EUR.